Kalsiyum Sülfat Yükseltilmiş Döşeme Zemin Sistemleri

HTS Floor Systems olarak, yüksek güvenirlik sağlayan ve dayanıklı yapısı ile önem arz eden kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme zemin sistemleri konusunda ürün ve hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Zemin kaplamaları ve yükseltilmiş döşeme yapı işlemlerinde kullanımı günden güne artan ve özellikle spesifik kullanım alanları ile ekstra güvenlik tahsis eden, yangın gibi olumsuzlukların önüne geçebilecek yapıya sahip olan Kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme, malzeme yapısındaki dayanıklılık ile ön plana çıkmaktadır.

Veri merkezleri, bilgi işlem odaları, akıllı ofisler ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşemelerini kullanabilirsiniz.

image
image

Kalsiyum Sülfat Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

Ürünlerimizi ve özelliklerini tanımlamadan önce özellikle kalsiyum sülfatı tanımlamakta fayda var. Alçı taşı olarak da bilinen ve mücevherat gibi pek çok alanda da kullanılan kalsiyum sülfat, 128 derecelerde ısıtıldığında sertleşme özelliğine sahiptir.

Kalsiyum sülfat ile yapılan yükseltilmiş döşemeler de bu özellikler nedeniyle yangın gibi olumsuz şartlara göre daha korunaklı ve dayanıklıdır. Böylece, binada veya yapıda yangın ile karşılaşıldığında zemin büyük bir direnç göstermektedir. Bu da yükseltilmiş döşemenin altında yer alan tüm teknik aksamların korunmasında önem teşkil eder.

Kalsiyum Sülfat Döşeme Kullanım Alanları

Kalsiyum sülfat zemin sistemleri tüm uygun yapılarda kullanılabildiği gibi özellikle bazı projelerde önemle tercih edilmektedir. Bu projelerin bazılarını sıralamak istersek:

  • Veri merkezi gibi verinin önem taşıdığı ve elektriksel aksamların fazla olduğu yapı ve projelerde kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme tercih edilmektedir.
  • Bilgi işlem departmanlarının bulunduğu odalar veya veri, elektrik için kablolamanın yüksek seviyede olduğu alanlarda da yine güvenlik amacıyla kalsiyum sülfat zemin sistemleri kullanılır.
image
image

HTS Floor Systems Farkı!

HTS Floor Systems olarak, deneyimli kadromuz ile kalsiyum sülfat destekli yükseltilmiş döşeme ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile yanınızda yer almaktayız. Kalsiyum sülfat alaşımı konusunda yaptığımız AR-GE faaliyetleri ile isteklerinize ve projenize uygun ayak, taban ve zemin kaplamaları sunmaktayız.

Yaptığımız çalışmaları ayrıca satış öncesi ve satış sonrası olarak ayırarak hem üretim, hem projelendirme, hem uygulama hem de destek hususunda sürecinizde yer almaktayız. Böylece talebinizi karşılamakla kalmıyor ayrıca tüm aşamalarda da işlem yapıyoruz.

Üretim, projelendirme, uygulama ve destek anlamında yanınızdayız!

İçindekiler

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Hemen Ara