PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Zemin Sistemleri

Birçok kullanım alanı olan ve özellikle insanların sıklıkla kullandığı yerlerde ön plana çıkan PVC kaplı yükseltilmiş döşeme, yangına karşı dayanıklı paneller ile büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Zemin sistemleri sunan firmamız, birçok malzeme üzerinden ürettiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktadır. Bunların başında da pvc kaplı yükseltilmiş döşeme sistemleri gelmektedir.

İhtiyacınıza yönelik çözümler üretirken, kullanım alanına uygun yeni ürünleri de piyasaya sürmekteyiz. AR-GE faaliyetlerimiz sonucunda ortaya çıkan bu yükseltilmiş zemin sistemi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

image
image

PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

Kalsiyum sülfat özlü yükseltilmiş döşeme ayakları ve PVC zemin kaplamaları ile bir bütün haline gelen PVC yükseltilmiş döşeme sistemleri hem hızlı müdahale edebilme, hem de kolay montaj yeteneğine sahip yapı teknolojileridir.

Doğru projelerde kullanıldığında çok fazla avantaj sağlayan pvc yükseltilmiş döşeme ve ayakları ile hem kullanışlı hem de güvenli zeminler yaratabilirsiniz. Bu zeminlerin bakımlarını da çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PVC Yükseltilmiş Döşeme Kullanım Alanları

PVC ile kaplanmış yükseltilmiş döşemelerin pek çok kullanım alanı bulunurken bu alanları genellemek istediğimizde birkaç sonuca kadar düşürebilmekteyiz.

Öncelikle, insanların çok sık kullandığı ofis, akıllı ofisler gibi alanlarda güvenle kullanabileceğiniz PVC zemin kaplamalarını ayrıca yangına dayanıklı alanlarda da kullanmanız mümkün. Kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme ayakları ve tabanları ile birlikte üst zemini pvc ile kapladığınızda hem yangın gibi olumsuz durumları minimize eder, hem de güvenle kullanırsınız.

image
image

HTS Floor Systems Farkı!

Firmamız, yüksek teknolojileri yapılarınızla buluşturmayı amaçlayan ve her geçen gün yeni ürünlerini piyasaya süren yapıya sahiptir. Bundaki temel etken ise hiç kuşkusuz AR-GE çalışmalarıdır. PVC kaplı yükseltilmiş döşeme sistemleri konusunda uzun yıllardır yaptığımız araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonucunda, taleplerinize uygun ürünler ortaya koymaktayız.

PVC yükseltilmiş döşeme taleplerinize yanıt vermekten mutluluk duyarız. Projeniz ve talebiniz hakkında bilgi vermeniz dahilinde, detaylı inceleme ve projelendirme yaparak size en uygun çözümleri üretiriz.

Üretim, projelendirme, uygulama ve destek anlamında yanınızdayız!

İçindekiler

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Hemen Ara