Yükseltilmiş Döşeme Ayak Sistemleri

Yükseltilmiş Zemin konusunda ayakların ve bu ayakların kalitelerinin önemi yüksektir. Doğru zemin kaplamalarında, zemine ve kullanım amacına uygun yükseltilmiş döşeme ayakları üzerinden gidilmelidir.

Firmamız, deneyimli kadrosu ve AR-GE desteği ile ihtiyaçlara ve zemine uygun yükseltilmiş döşeme ayakları üretmekte ve bu ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Yüksek malzeme kalitesi ve inovatif çözümler sunduğumuz ayaklarımız, kolay montajlanabilir yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Ürünlerimiz A sınıfı olarak nitelendirebileceğimiz kalitededir ve sertifika standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

image
image

Yükseltilmiş Döşeme Ayakları Nedir?

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, özellikle modern yapılarda kullanılan ve güvenlik, kullanış ve pratiklik açısından sıkça tercih edilen yapılardır. Yükseltilmiş döşeme ayakları ise bu zemin kaplama sistemleri için yapıtaşıdır.

Zemin ile kaplama arasındaki aralığı kurgulayan ve ihtiyaca yönelik aralık oluşturan bu ayaklar ayrıca mimarideki olumsuz kot farklarını da kapatabilecek durumdadır.

10 cm ve üzeri yüksekliğe ulaşabilen ve yapısı gereği 2.5 cm’ye kadar kot farklarını ortadan kaldırabilen yükseltilmiş zemin ayakları özel üretimleri sayesinde zemin sistemleri için pratik çözümler üretebilmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme Ayakları Kullanım Alanları

Modern zemin kaplama sistemlerinin büyük bir çoğunluğu yükseltilmiş döşeme ayakları kullanmaktadır. Fakat bu ürünlerin kullanım alanları özellikle, kullanım amacına göre belirlenmektedir. Aşağıda ayakların özelliklerini ve bu özellikler dahilinde kullanım amaçlarını inceleyebilirsiniz.

  • Yükseltilmiş döşeme ayakları yangına dayanıklıdır.
  • Yüksek yük taşıma kapasiteleri bulunmaktadır.
  • Montaj ve destek açısından kolay uygulanabilir yapıdadır.
  • Modüler yapıları sayesinde her türlü projede değerlendirilebilir.

Bu bağlamda; akıllı ofisler, veri merkezleri, alışveriş merkezleri, spor salonları ve diğer aklınıza gelebilecek tüm yapılarda Yükseltilmiş Zemin Ayakları kullanılmaktadır.

image
image

HTS Floor Systems Farkı!

Firmamız, yılların verdiği tecrübe ve yapı alanında uzman kadrosu ile her geçen gün gelişmekte ve AR-GE faaliyetleri ile yeni teknolojileri yükseltilmiş zemin sistemlerine aktarmaktadır. Yükseltilmiş döşeme ayakları fiyatları ve talepleriniz için bizlere ulaşabilir, hem projeniz için fiyat teklifi alabilir hem de ürün kalitemizi yakından inceleyebilirsiniz.

İstanbul merkezli ofisimiz ve depomuz, ayrıca Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmekte. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz yüzden fazla proje ile ülkemizin her bir lokasyonuna yükseltilmiş döşeme sistemleri ve ayakları götürdük.

Üretim, projelendirme, uygulama ve destek anlamında yanınızdayız!

İçindekiler

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Hemen Ara