Büyükçekmece Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yüksek kalite, doğru hizmet prensibi ile kurulan HTS Floor Systems, müşterilerine ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten ve geniş ürün skalası ile yükseltilmiş döşeme ve karo halı alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Alanında uzman saha ve üretim ekibi ile profesyonel hizmet ve destek sağlayan HTS Floor Systems, her geçen gün büyüyen ürün çeşitleri ile yükseltilmiş zemin sistemlerinde yanınızdadır.

Üretim makina parkuru da dahil tüm ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz. Alanında uzman kadrosu ile montaj ve uygulama hizmeti sunmaktayız. Ürünlerine olan güveni ile satış öncesi ve sonrasında yanınızda. Zemin Yükseltme Sistemleri alanındaki ihtiyacınıza yönelik tüm detayları yönetir.

Hizmet anlayışımız gereği, müşterilerinin her zaman yanında olan HTS Floor Systems, müşteri ve teknik destek bakımından yoğun çalışma göstermektedir.

Deneyimli personeli, güçlü tedarik zinciri ve lojistik organizasyonları da göz önüne alındığında isteklerinize anında çözüm üreten kapasitesi ile yanınızdadır.

HTS Floor Systems Yükseltilmiş Döşeme ve Karo Halı ürünleri, sürekli gerçekleştirilen AR-GE ile konut ve ofislerde güvenle kullanılır. Geleneksel yapıdan tamamen farklı; kolay montaj edilebilir ve güçlü dinamik yapıya sahiptir.

Montajı kolay, dayanıklı, güvenli ve uzun ömürlü Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Enkapsüle, PVC ve Kalsiyum Sülfat Yükseltilmiş Döşeme ayakları ile birden fazla çeşit sunarak, ihtiyacınıza yönelik ürünleri oluşturmaktayız. Ürünlerimiz, kullanım amacına göre çeşitlenmekte olup tamamen yapıya uygun üretimler yapmaktayız.

Modüler yapısı sayesinde projelendirmede esneklik imkanı tanıyan yükseltilmiş döşeme ürünlerimiz, farklı yükseklikteki altyapılar için de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Yüke dayanabilme özelliği ile dünya standartlarındadır.

Büyükçekmece Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme

Sıkça tercih edilen yükseltilmiş zemin ürünlerinden Enkapsüle yükseltilmiş döşeme, üst plakasının saç plaka olması nedeniyle tek başına kullanılmayan karo halı gibi ürünler ile desteklenmesi gereken yapıya sahiptir. Modüler yapısı sayesinde pratik çözümler üretebilecek kapasitededir.

Büyükçekmece PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

PVC Kaplı Yükseltilmiş Zemin uygulaması folyo kaplı panel üzerine pres uygulaması dahilinde PVC Kaplama yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Firmamız, ürün çeşitleri arasında PVC yükseltilmiş döşemeyi de sunmaktadır. Özellikle farklılık ve dayanıklılık isteyenlerin tercih ettiği PVC kaplı yükseltilmiş döşeme konusunda pek çok alternatifi ile müşterilerimize çözümler üretmekteyiz.

Büyükçekmece Kalsiyum Sülfat Yükseltilmiş Döşeme

Yüksek yangın dayanıklılığına sahip olması nedeniyle, özellikle güvenlik ve tedbir açısından tercih edilen kalsiyum sülfat yükseltilmiş zemin sistemleri, yapılan AR-GE çalışmalarımız ile boyut atlamış ve olumsuz özelliklerinden bir bir sıyrılmıştır.

Veri merkezleri, sistem odakları gibi tedbirin en üst düzeyde olduğu merkezler dışında pek çok yerde de kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme uygulamalarına yer verilmektedir.

Büyükçekmece Yükseltilmiş Döşeme Ayak Sistemleri

Yükseltilmiş Zemin konusunda ayakların ve bu ayakların kalitelerinin önemi yüksektir. Doğru zemin kaplamalarında, zemine ve kullanım amacına uygun yükseltilmiş döşeme ayakları üzerinden gidilmelidir.

Firmamız, deneyimli kadrosu ve AR-GE desteği ile ihtiyaçlara ve zemine uygun yükseltilmiş döşeme ayakları üretmekte ve bu ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Yüksek malzeme kalitesi ve inovatif çözümler sunduğumuz ayaklarımız, kolay montajlanabilir yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Ürünlerimiz A sınıfı olarak nitelendirebileceğimiz kalitededir ve sertifika standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

HTS Floor Systems, sadece satıcı değil ayrıca üretici sıfatı ile piyasada yer almaktadır. Tüm ürünler, kendi üretimimiz olmak ile birlikte ürünlerimizi proje bazlı özelleştirebilme gücüne sahibiz.

Gelen talepler ve projelendirme sürecinde, zemine ve taleplere en uygun çözümleri üretmek birincil amacımızdır. Bu bağlamda, tüm ürünlerimizin üretim süreçlerini gerçekleştirmekte ve AR-GE faaliyetlerimiz ile yeni zemin sistemlerinde öncü konumda olmaktayız. Şu ana kadar ortaya koyduğumuz tüm ürünler ciddi bir AR-GE sürecinden geçmekte ve piyasa – müşteri taleplerine göre şekillenmektedir. Kullanım alanı, amaç ve özel taleplere göre tüm ürünlerimizi çeşitlendirebilirsiniz.

Projelendirme Sürecimiz

HTS Floor Systems, üretimini yaptığımız teknolojimiz ve tecrübemiz ile taleplerinize ve projelerinize uygun olarak projelendirme süreçlerinizi yönetmekteyiz.

Doğru ve kaliteli malzeme kadar bu malzemenin kullanıldığı alanın da doğru tespit edilmesi, ihtiyaçların belirlenmesi ve süreçlerin oluşturulması mimari projelerde hayati önem taşır.

Firmamız, tüm bu süreçlerinizde sizinle hareket ederek doğru ve efektif projelendirme oluşturmakta ve tüm işlemlerini bu projelendirme üzerine kurgulamaktadır.

Uygulama Sürecimiz

HTS Floor Systems, üretimini kolay montajlanabilecek ve uygulanabilecek şekilde tasarlamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile tüm ürünlerimiz için uygulama süreçlerinde yanınızdayız.

Zemin kaplama sistemleri için uygulama aşaması büyük bir önem taşır. İleriye dönük yaşanabilecek sorunların büyük bir çoğunluğunu uygulama aşamasındaki yanlış çalışmalar kapsamaktadır. Firmamız ve ekip arkadaşlarımız ile bu sorunları yaşamamanız adına en doğru uygulama süreçlerini gerçekleştirmekteyiz.

Destek Sürecimiz

HTS Floor Systems, uygulama sonrası da yanınızda. Yaşayabileceğiniz tüm problemler ve talepleriniz için çalışma sonrası destek sistemimiz ile alanında uzman kadromuz destek taleplerinizi karşılamaktadır.

Üretim, projelendirme ve uygulamanın ardından uzun ömürlü zemin kaplama sistemleri için destek önemlidir. Firmamız, teknik ve satış sonrası destek birimleri ile yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda anında ve sorunsuz destek sağlayarak uzun yıllar boyunca sistemlerimizi kullanmanızı amaçlamaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Destek servisimiz için öncelikle mail veya telefon yolu ile tarafımıza ulaşmanız ve taleplerinizi dile getirmeniz gerekmektedir. Ekibimiz destek talebinizi hızlı bir şekilde işleme alarak çözüm üretmek için müdahalelerde bulunacaktır.

HTS Floor Systems olarak; Büyükçekmece Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, Büyükçekmece Yükseltilmiş Zemin Sistemleri, Karo Halı Ürünleri, Karo Halı, Yükseltilmiş Döşeme, Yükseltilmiş Zemin, Karo Halı, Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme, PVC Kaplı Yükseltilmiş Zemin, Kalsiyum Sülfat Yükseltilmiş Döşeme, Kalsiyum Döşeme, Kalsiyum Sülfat Döşeme, Sülfat Yükseltilmiş Döşeme, Kalsiyum Yükseltilmiş Döşeme, Yapı Kimyasalları, PVC Zemin Kaplamaları, Karo Halı Zemin Kaplamaları, PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme, Enkapsüle Çelik Yükseltilmiş Döşeme, Yükseltilmiş Döşeme Ayakları, Yükseltilmiş Döşeme ve Karo Halı, Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme hizmetlerini vermekteyiz.